Uzsākam Rudens kausu ar uzvaru

FK Lielupe uzsāka Rudens kausu ar uzvaru pār FK Saurieši komandu.

Šajā spēlē FK Lielupe sastāvā debitēja uzreiz divi spēlētāji Sergejs Beļakovs un Edgars Dancevs. Tāpat gatavojoties jaunai LU Futbola Līgas sezonai, komandai piebiedrojās arī Dāvis Braučs, kā arī pēc ilgas prombūtnes komandā atgriezās Adžu.

Spēli aktīvāk uzsāka saimnieku komanda, izveidojot dažus ļoti bīstamus momentus, kamēr FK Lielupe mēģināja atrast savu spēli, atbildot ar retiem tālsitieniem. Neskatoties uz to, aptuveni spēles 15’ minūtē, tieši FK Lielupe atklāja spēles rezultātu pēc izcila Artūra Sašņikova solo. Artūrs apspēlēja uzreiz četrus pretinieka spēlētājus, izgāja viens pret vienu ar vārtsargu un precīzi raidīja bumbu vārtos. Pēc zaudētiem vārtiem Sauriešu futbolisti vēl aktīvāk uzbruka, taču neko bīstamu izveidot nespēja. Laiku pa laikam Lielupei izdevās izveidot bīstamus pretuzbrukumus. Sajūtot to, ka spēle sanāk, Lielupes futbolisti brīžiem sāka spēlēt pārdroši, kas noveda pie vairākkārt zaudētām bumbām savā laukuma pusē. Vienā no šādām epizodēm, spēles 28’ minūtē, mājinieki izlīdzināja rezultātu. Bet Sauriešu prieks nebija ilgs, jau nākamajā minūtē Mārtiņš Auziņš atjaunoja vienu vārtu pārsvaru. Pie rezultāta 2:1 FK Lielupe labā komandas devās pārtraukumā.

Otro puslaiku, tāpat kā pirmo, aktīvāk sāka Sauriešu komanda. Taču jau 38’ minūtē Mārtiņš Auziņš bija pirmais uz atlēkušo bumbu un palielināja pārsvaru – 3:1. Šie ielaistie vārti uz brīdi izsita mājinieku komandu no spēles, bet pēc trīs minūtēm, Saurieši, izmantojot Lielupes kļūdu aizsardzībā, atgriezās spēlē – 3:2. Pēc zaudētiem vārtiem Lielupe izveidoja pāris ļoti bīstamu momentu, vienā no viņiem ar teicamu sitienu kreisajā augšējā stūrī 4:2 rezultātu panāca Ralfs Biruls. Lielupe turpināja uzbrukt, mājinieku komanda izskatījās izsista no spēles, bet atkal nevajadzīga kļūda aizsardzībā, uz līdzenās vietas nopelnītā ‘pendele’, palīdzēja Sauriešiem atgriezties spēlē gan rezultāta, gan arī emocionālajā ziņā. Saurieši sāka ļoti stipri spiest uz Jevgenija Jenata sargātajiem vārtiem. Līdz spēles beigām paliekot nedaudz mazāk kā 10 minūtēm, komandas kapteinis Kārlis Villerušs atjaunoja divu vārtu starpību – 5:3. Pēdējās spēles minūtēs Sauriešu spiediens vēl pieauga, Jevgenijs Jenats vairākkārt glāba komandu un palīdzēja saglābāt šādu rezultātu līdz pat spēles beigām.

Līdz ar šo uzvaru FK Lielupe spēra plašu soli pretī finālam. Atgādinām, ka šajā Rudens kausā piedalās trīs komandas: FK Lielupe, FK Saurieši un FK Valor, kuras aizvada viena apļa turnīru. Pēc grupu turnīra rezultātiem, komandas, kuras ieņems pirmo un otro vietu, tiksies vēlreiz, Rudens kausa finālā, lai noskaidrotu šī turnīra uzvarētāju. Nākamā spēle šī turnīra ietvaros tiks aizvadīta 16.septembrī Ulbrokas vidusskolas stadionā, kad savā starpā tiksies FK Saurieši un FK Valor komandas. Ja FK Saurieši nespēs uzvarēt šajā spēlē, tad FK Lielupe jau pirms savas otrās spēles šajā turnīrā garantēs dalību finālā.

FK Lielupe savu nākamo spēli Rudens kausā aizvadīs 22.septembrī uzņemot FK Valor komandu. Laiks un vieta tiks paziņoti papildus.