Rudens kausa finālā tiksimies ar FK Valor

Spēlē par pirmo vietu grupā, FK Lielupe piekāpās FK Valor komandai, kas nozīmē, ka FK Saurieši palika grupas trešajā vietā un no turpmākās dalības izstājās.

Arī šajā spēlē FK Lielupe rindās bija divi debitanti: itālis Rikardo Paoli, ukrainis Georgijs Tkačovs. Spēles rezultātu atklāja FK Lielupe spēlētājs Nils Veipāns, kurš ar teicamu sitienu realizēja soda sitienu. Bet nedaudz vēlāk FK Valor atspēlējās. Abas komandas neizmantoja ļoti labas iespējas, rezultātam tā arī paliekot 1:1 pēc pirmā puslaika.

Otrais puslaiks bija daudz rezultatīvāks. Vispirms Daņila Savicks atkal izvirzīja FK Lielupe vadībā, bet FK Valor komanda ļoti ātri atkal atspēlējās un vēl pēc dažām minūtēm izvirzījās vadībā, kad bumba no vārtu staba atsitās pret Dāvidu Petrovu-Dukatu un ieripoja vārtos. FK Lielupe visiem spēkiem devās atspēlēties, taču īsti izveidot neko nesanāca, savukārt FK Valor savas vārtu gūšanas iespēju izmantoja – 2:4. Laukumā devās visi labākie spēki, pie FK Valor vārtiem bija ļoti karsti, taču FK Lielupe spēja atspēlēt tikai vienus vārtus, kurus guva komandas jaunpienācējs Georgijs Tkačovs.

Līdz ar to FK Lielupe ar trīs punktiem ierindojās otrajā vietā grupā un tiksies ar FK Valor finālā. Fināla spēles diena tiks paziņota papildus.