Aizvadīta Rīgas Futbola Līgas Visu Zvaigžņu spēle

Tika aizvadīts viens no šī gada iespaidīgākajiem telpu futbola pasākumiem Rīgā – Rīgas Futbola līgas Visu Zvaigžņu spēle. Šoreiz sacentās komandas Amigos pret Braļiukām. Braļiukas sastāvā tika iekļauts FK Lielupe spēlētājs Nils Veipāns. Sākotnēji bija paredzēts, ka šo vietu aizpildīs mūsu komandas labākais vārtu guvējs Georgijs Tkačovs, taču viņš uz īsu brīdi ir devies uz savu dzimteni – Ukrainu.

Spēles komentēšanā tika piesaistīts leģendārais Latvijas sporta komentētājs Anatolijs Kreipāns, kuram asistēja futbola “balss” Emīls Blūms, kurš ir bijis informators FIFA pasaules kausā futbolā. Arī pasākuma vadītājs bija visai zināma personība – Antons Semeņaks, kurš ir Ghetto Games pasākumu vadītājs. Spēles organizatoriem izdevās izraisīt visai lielu ažiotāžu par spēli, tādēļ 49. vidusskolas sporta zāles tribīnes bija praktiski pilnas.

Pasākums sākās ar Skills challenge – puse spēlētāju prasmes pārbaudīja Panna 1vs1 turnīrā, kur galvenais uzdevums ir pretiniekam bumbu izsist starp kājām. Šajā pārbaudījumā uzvarēja Barons komandas līderis Artjoms Kozlovskis. Savukārt otra daļa piedalījās bullīšu konkursā – spēlētājiem bija mērķis gūt vārtus izgājienā pret vārtsargu viens pret viens. Šajā pārbaudījumā uzvarēja mūsu komandas pārstāvis Nils Veipāns.

2020.gada Rīgas Futbola Līgas Visu Zvaigžņu spēles dalībnieki. Foto – Rīgas Futbola Līga

Pati spēle sākās visai augstā tempā un jau pirmajā minūtē Amigos spēlētājs Kozlovskis izrēķinājās ar aizsargiem un vārtsargu un guva ļoti skaistus vārtus. Taču turpinājums bija visai negaidīts – Braļiukas guva trīs vārtus, un pirmais puslaiks noslēdzās ar 4:3 Nila pārstāvētās komandas labā.

Puslaika pārtraukumā spēlētāji piedalījās vēl vienā konkursā – Crossbar challenge. Mērķis bija spēlētājiem no centra līnijas trāpīt pa vārtu pārliktni. Tā kā neviens no spēlētājiem nespēja uzdevumu paveikt, tika nolemts ļaut izmantot iespēju skatītājiem. Taču arī neviens no 7 skatītājiem, kuri tajā piedalījās, nespēja trāpīt pa pārliktni.

Otrajā puslaikā Amigos ātri atguva vārtus, un rezultāts rādīja jau 4:4. Un tad vienā no uzbrukumiem Amigos spēlētājs Mārtiņš Milašēvics lielā ātrumā skrēja vienatnē pret pretinieku vārtsargu, kurš izklupienā izleca pretī bumbai. Netrāpot pa bumbu, vārtsargs ietriecās Mārtiņā. Diemžēl sekas bija ļoti nepatīkamas – Mārtiņam tika salauzta kāja. Pēc šī notikuma spēle tika pārtraukta. Spēlētāji solidarizējoties ar Mārtiņu nolēma neturpināt spēli un atstāt spēkā rezultātu 4:4.

Nils Veipāns: “Kad svētdienas vakarā iegājām ģērbtuves – formas, vietas un labs garastāvoklis bija jau iedalītas. Pēc iesildīšanās apspriedām kurš kurā konkursā piedalīsies un kā attiecīgi spēlēsim pēc tam. Nezināju kurš konkurss ar manu kāju būtu parocīgāks, bet laikam īsākais 1 pret 1 ar vārtsargu, izrādījās pareizais! Kopumā RFL zvaigžņu spēle bija ļoti patīkams pasākums, ar pretimnākošu, ģimenisku un jauku attieksmi. Happy end nesagaidījām, bet tā notiek sportā. Šeit Mārtiņam vēlos novēlēt ātru un labu atveseļošanos! Milzīgs paldies organizatoriem, darbiniekiem, spēlētājiem, jaukajam komentatoru duo un, protams, skatītājiem! Ceru uz tikšanos nākamgad!

FK Lielupe novēl Mārtiņam Milašēvičam izturību un drīzu atveseļošanos, lai atkal varam tikties Latvijas futbola laukumos.