Sākam sezonu ar uzvaru!

Šodien Rīgas 49.vidusskolas stadionā notika svinīga jaunās 2018.gada 2.Līgas sezonas atklāšana. Bijām parūpējušies gan par atmosfēru stadionā, gan arī par atmosfēru komandas ģērbtuvē. Beigās, mūsu futbolisti iepriecināja atnākušos līdzjutējus ar vārtu birumu, izcīnot uzvaru pār “FK Salacgrīva” komandu ar rezultātu 4:1.

Šī bija pirmā spēle 2.Līgas ietvaros šogad, nevienā citā reģionā čempionāti vēl nav sākušies. “FK Lielupe” vadība un arī spēlētāji piegāja spēlei maksimāli noskaņojušies. Ģērbtuvēs spēlētājus gaidīja smuki salikta forma, līdzjutējiem svētku atmosfēru veidoja mūzika tribīnēs, pirms spēles kā jau pienākas Latvijas valsts himnas atskaņošana un svinīga “FK Lielupe” Goda prezidenta statusa piešķiršana Helenai Villerušai.

Pati spēle iesākās ar nelielu viesu pārsvaru, taču, izturot pirmās 5 minūtes, mūsu futbolisti devās uz pretinieku vārtiem un diezgan ātri panāca ļoti ērtu trīs vārtu pārsvaru. Spēles 10′ minūtē Ruslans Aleksejevs vienas minūtes laikā spēja gūt divus vārtus, vēl pēc minūtes ar vārtiem atzīmējās arī Artūrs Rudzītis. Vēl pēc 10 minūtēm savus vārtus guva arī 2017.gada “FK Lielupe” labākais vārtu guvējs Pāvels Baikovs, realizējot 11 metru soda sitienu. Pirmajā puslaikā viesu komanda izskatījās ļoti sašutusi par notiekošo laukumā un “FK Lielupe” futbolisti pamanījās izveidot vēl dažus ļoti labus momentus. Puslaika beigās, tiesa, viesi nedaudz atdzīvinājās un lika panervozēt mūsu aizsargiem un vārtsargam.

Otrajā puslaikā spēle nedaudz norima, vairāk uzbruka viesi, dažreiz izveidojot pat ļoti bīstamus momentus, arī vārtu konstrukcijai bija jāiesaistās spēlē, un spēles 68′ minūtē viesi vienus vārtus atspēlēja, kad pēc rupjas mūsu aizsarga Dmitrija Antona kļūdas Lauris Spiģers pārspēja Antonu Vasiļjevu. Arī mūsu spēlētājiem bija iespējas palielināt pārsvaru, taču spēle tā arī beidzās ar rezultātu 4:1 “Lielupe” labā. Jāatzīmē arī tas, ka uz šo spēli bija atnācis Latvijas Futbola Federācijas Prezidents Kaspars Gorkšs.

Kārlis Villerušs (“FK Lielupe” galvenais treneris): “Protams gribējām uzvarēt. Aiz muguras ir milzīgs darba apjoms. Mēs ļoti centāmies šodien stadionā izveidot patiešām tādus svētkus, manuprāt, viss sanāca ļoti labi, pat labāk nekā bijām cerējuši! Par spēli runājot, jāsaka, ka mums paveicās, ka spējām tik ātri panākt sev labvēlīgu rezultātu, jo sākums bija aiz viesu komandas. Priekšā vēl garš ceļš, tāpēc pār ātru priecāties. Šī spēle prasīja no spēlētājiem daudz spēka, dažiem no spēlētājiem ir nelieli savainojumi, redzēsim, vai viņi būs gatavi pēc nedēļas spēlēt, jo pagaidām izskatās, ka vismaz diviem spēlētājiem nākamā kārta būs jāizlaiž veselības problēmu dēļ. Jebkurā gadījumā uz spēli pret “Pļaviņām” laukumā dosies labākais sastāvs un mēs ļoti ceram uz līdzjutēju atbalstu arī nākamajās brīvdienās.”

Aigars Ragainis (“FK Salacgrīva” galvenais treneris): “Pirmkārt, mēs jau zinājām, ka “Lielupe” ļoti nopietni gatavojās sezonai. Ka spēle būs ļoti grūti es puišus jau brīdināju, sevišķi viņi bija fiziski spēcīgāki un ātrumā. Mēs pieļāvām bērnišķīgas kļūdas, tādas kļūdas nedrīkst pieļaut, kaut arī tā ir 2.Līga. Līdz ar to viņi ir malači, izdarīja savu darbu un noturēja. Otrajā puslaikā spēle izlīdzinājās un mums bija momenti, rezultāts varēja būt savādāks. Bet nu atliek vienīgi apsveikt “Lielupi” ar uzvaru, lai veicas arī turpmāk.”