“Lielupe” arī šoreiz bez punktiem pret “FK Limbaži”

“FK Lielupe”, bez vairākiem komandas līderiem sastāvā, sīvā un līdzīgā cīņā piekāpās “FK Limbaži” komandai ar 1:3, līdz ar to turpinot zaudējumu sēriju.

Ar traumām nomākta “Lielupe”, vēl pirms spēles sākuma saņēma vēl divas nepatīkamas ziņas – vispirms kļuva skaidrs, ka komandas jaunpienācēja Ģirta Priednieka debija 2.Līgā tika atlikta, jo, pārstāvot savu novadu, viņš ir guvis traumu, un nepaspēja atgriezties ierindā, bet vēlāk Andrejs Aņņenkovs ziņoja treneru korpusam, ka viņš ir noslēdzis šo sezonu ceļgala traumas dēļ, kuru viņš saņēma burtiski uz līdzenas vietas, braucot uz spēli. Neko darīt, jācīnās ar tiem spēkiem, kuri ir dzīvi un veseli. Spēle iesākās diezgan līdzīgi, taču ar laiku viesi uzbruka arvien bīstamāk, līdz spēles 13′ minūtē rezultāts tika atklāts. Jāsaka, ka abas komandas bieži kļūdījās savā laukuma pusē. “Limbažu” aizsardzība reizi pa reizei zaudēja bumbu tieši pie sava soda laukuma, taču “Lielupe” nespēja sodīt pretinieku. Ja “Limbaži” spēlēja diezgan nepārliecinoši aizsardzībā, tad “Lielupei” trūka pēdējās piespēles un laukuma centrā ļoti bieži tika pārturēta bumba, kas savukārt noveda pie bīstamiem viesu uzbrukumiem.

Otrajā puslaikā “FK Lielupe” diezgan ātri atspēlējās, spēles 55′ minūtē Pāvels Baikovs uzvarēja divcīņā un ar galvu raidīja bumbu vārtos. Nedaudz vēlāk bija iespēja izvirzīties vadībā. “Limbaži” vairāk uzbruka un tikai 85′ minūtē Aleksandrs Zotimovs spēja uzlauzt mūsu vārtus. Viņš izpildīja diezgan bīstamu soda sitienu, ar pirmo mēģinājumu bumba atrada Artūra Rudzīša roku un otrais mēģinājums bija daudz tuvāk vārtiem, ko šoreiz viesu 15.numurs arī izmantoja, raidot bumbu tieši gar sieniņu. Spēles izskaņā “Lielupe” izmisīgi centās izraut punktu, dodoties uz priekšu visiem spēkiem un neprecīza piespēle no aizsargu puses noveda arī pie trešajiem zaudētiem vārtiem. Rezultātā kārtējais zaudējums ar 1:3, “Limbaži” neatstāja pārliecinošas komandas iespaidu, taču kā jau brīdinājām – šī komanda cīnās līdz pēdējam, kas šoreiz arī atspoguļojās spēles izskaņā. Bet runājot par traumām, spēles 57′ minūtē traumas dēļ laukumu pamest nācās Daņilam Savickim, kuram, visticamāk, šī sezona arī ir beigusies.

Kārlis Villerušs (“FK Lielupe” galvenais treneris): “Ļoti smags periods mūsu komandai. Ļoti daudz traumēto, šodien traumējās arī Daņila Savicks, bez kura atlikuša sezonas daļa būs vēl smagāka. Neizmantojām savus momentus, pirmajā puslaikā varējām gūt vismaz kādus 3-5 vārtus, ja vien spētu izpildīt pēdējo piespēli kārtīgi. Žēl arī par ielaistiem vārtiem. Bumbu nolidoja man tieši gar plecu. Šodien man ļoti patika, ka spēlēja Artis Kalniņš un Kirils Solovjovs, nedz viņiem, nedz arī vārtsargam Antonam Vasiļjevam nekādu pretenziju nevar būt. Pirmie vārti atlidoja no malas, kur kļūdījās komandas debitants Vadims Rogozinskis. Viņam vēl nav pieredzes, un spēles prakses trūkuma dēļ viņš izlaida spēlētāju. Kopumā šodien viņš arī ir liels malacis. Vairāk pretenziju man ir centra pussargiem, kuri ļoti bieži pārturēja bumbu un zaudēja to laukuma vidū, ne tikai ļaujot “Limbažu” komandai izveidot ātrus bīstamus uzbrukumus uz mūsu vārtiem, bet arī mūsu potenciāli bīstami uzbrukumi tika norauti. Protams, arī es pats esmu ļoti vīlies sevī. Atstāju laukumā visus spēkus, bet kvalitātes ziņā tikai dažās epizodēs nospēlēju labi, visās pārējās – ja būtu mums šodien garāks rezervistu soliņš, noteikti būtu nomainīts vēl pirmajā puslaikā. Jāpiestrādā pie uzbrukumu veidošanas, jāuzlabo komunikācija komandā. Tagad būs spēle ar “DSVK Traktors” komandu, kurā ir jāņem trīs punkti. Uz šo spēli no Latvijas U-17 izlases atgriezīsies Agris un Dāvis, iespējams arī Ruslans Aleksejevs būs ierindā, tā kā pamazām mums būtu jāizkļūst no bedres.