Izcīnam Rudens kausu!

Rudens kausa 2019 fināla spēlē FK Lielupe ir izcīnījusi uzvaru ar 4:2 pār FK Valor komandu.

Lietainajā piektdienas vakarā Rīgas 49.vidusskolas stadionā tika aizvadīts Rudens kausa 2019 fināls, kurā tikās grupu turnīra pirmās vietas ieguvēja FK Valor un otrās vietas ieguvēja – FK Lielupe komandas. Grupu turnīra spēlē starp abām komandām uz laukuma valdīja īsta cīņa, kurā veiksmīgāka bija FK Valor komanda, izcīnot uzvaru ar 4:3.

Tāpat, ka komandu pirmajā savstarpējā spēlē, arī šoreiz FK Lielupe atklāja spēles rezultātu tieši pateicoties Nila Veipāna teicami izpildītam soda sitienam. Pēc kāda brīža FK Valor izlīdzināja rezultātu. FK Lielupe turpināja uzbrukt, brīžiem FK Valor futbolisti ilgāku laiku nevarēja tikt ārā no savas laukuma puses. Dominējot laukumā FK Lielupe veidoja momentu pēc momenta, kamēr Valor reti atbildēja ar pretuzbrukumiem, kuri bija visnotaļ bīstami. Līdz pārtraukumam Lielupei tomēr izdevās izvirzīties vadībā – komandas kapteinis Kārlis Villerušs atradās īstajā vietā un īstajā laikā, raidot bumbu vārtos izmantojot Valor vārtsarga kļūdu.

Pēc pārtraukuma Valor atkal izlīdzināja rezultātu, un spēles attīstība ļoti atgādināja komandu iepriekšējo spēli, taču šoreiz Lielupes spiediens uz pretinieku vārtiem noveda pie gūtiem vārtiem. Tieši Nils Veipāns guva savus otros vārtus šajā spēlē. Spēle brīžiem bija kļuvusi pat ļoti asa. FK Lielupe turpināja kontrolēt bumbu, un Valor sāka bieži vien pārkāpt noteikumus un provocēt Lielupes spēlētājus. Spēles galvenais tiesnesis ļāva komandām cīnīties laukumā, tas brīžiem noveda pie saķeršanām starp spēlētājiem. Bet tomēr ceturtie vārti, kurus guva Daņila Savicks ieviesa vēl lielāku pārliecību komandas spēlē, un spēle tā arī beidzās ar 4:2.

Rudens kausa 2019 uzvarētāji – FK Lielupe! Foto – Marija Voronova

Kārlis Villerušs: “Šī bija lieliska iespēja noslēgt sezonu uz pozitīvās nots. Esmu priecīgs, ka puiši parādīja raksturu, cīņassparu, saliedētību un pacelt kausu šovakar bija patiešām liels prieks. Liels paldies visiem atbalstītājiem, kuri, neskatoties uz laika apstākļiem, bija atnākuši atbalstīt komandu, tas mums ļoti daudz ko nozīmē. Gribu pateikties arī puišiem par šo smago sezonu. Tagad svētdien norisināsies sezonas noslēguma pasākums, kurā arī izrunāsim visus būtiskos jautājumus, kuri skar ziemas periodu, kā arī aizvadīsim iekšējo turnīru un vienkārši izbaudīsim futbolu.

FK Lielupe pateicās abām komandām par šo turnīru, un izsaka cerību, ka nākamgad komandu skaits Rudens kausa izcīņā paliks tikai lielāks.