Zaudējam Napalm, priekšā izšķirošās spēles

Aizvadījām jau savu ceturto spēli Rīgas Futbola Līgas čempionātā, kurā tikāmies ar tobrīd otrajā vietā esošo Napalm komandu. Pēc smagās sakāves pret FC Kengarags komandu, bija ļoti svarīgi to spēli aizmirst un censties radīt krietni lielāku pretspēku pret Napalm.

Spēle iesākās līdzīgi un abas komandas pirmajās spēles minūtēs veica vairākus sitienus pa pretinieku vārtiem, taču tie nebija pārāk bīstami. Pirmā ļoti labā vārtu gūšanas iespēja mums parādījās spēles pirmajās minūtēs, kad pretuzbrukumā aizskrēja mūsu itāļu leģionārs – Rikardo Paoli. Diemžēl vadībā izvirzījās pretinieki, kuri izmantoja mūsu nesaprašanos vārtu priekšā. Pēc inerces Napalm guva vēl dažus vārtus un līdz pirmā puslaika beigām tablo rādīja jau 0:4.

Otro puslaiku uzsākām krietni motivētāki kā pretinieki, un pēc Nila Veipāna un Rikardo Paoli gūtajiem vārtiem samazinājām vārtu deficītu līdz -2. Uzreiz pēc tam abas komandas apmainījās ar ātriem vārtiem un rezultāts kļuva jau 5:3. Līdz spēles beigām vārtus vairs neguvām, bet spēles pēdējās minūtēs pretinieki sāka vārtu festivālu un panāca gala rezultātu 9:3.

Šis zaudējums nozīmē, ka, ja vēlamies iekļūt turnīra izslēgšanas spēlēs, tad zaudēt vairs praktiski nevaram atļauties. Līdz kārotajai Play-off vietai mums ir četru punktu deficīts, bet palikušas tikai 3 spēles.

Jau šajā piektdienā, 6. decembrī, mūs sagaida ārkārtīgi svarīgs duelis pret OldSchool. Zaudējums visdrīzāk izdzēsīs pēdējās cerības par tikšanu tālāk.

Atgādinām, lai iekļūtu turnīra izslēgšanas kārtā ir jāiekļūst vismaz apakšgrupas labāko 6 komandu skaitā.

Kārlis Villerušs (FK Lielupe kapteinis): “Esam izveidojuši diezgan daudz labu momentu šovakar, bija visas iespējas gūt vārtus pirmajiem, bet atkal iekritām aizsardzībā. Patiešām ļoti smags kalendārs mums ir sanācis. Tagad tieši pašās beigās mums ir svarīgākās spēles par iekļūšanu Play-off stadijā. Ir ļoti svarīgi, lai puiši psiholoģiski nav nokāruši galvas, pēc šādām spēlēm ir ļoti grūti savākties un noticēt savos spēkos, jo kvalifikācijā bijām pierādījuši, ka spējam uzvarēt, ka spējam aizvadīt kvalitatīvas spēles, ir jāatceras šī sajūta un piektdien jāiet uz pilno banku. Līdz piektdienas spēlei mums ir paredzēta pārbaudes spēle ar FK Saurieši, mēģināsim atgūt pārliecību savos spēkos.