Zaudējam un izstājamies no Latvijas kausa izcīņas

Pirms Līgo svētkiem “FK Lielupe” aizvadīja Latvijas kausa izcīņas 1/32 fināla spēli pret “FK Jēkabpils/JSC” komandu. Jau no pirmajām spēles minūtēm bija redzams viesu pārsvars, kaut arī “FK Lielupe” spēlētāji arī spēja atbildēt ar dažiem ļoti labiem uzbrukumiem. Spēles rezultāts tika atklāts jau spēles 7′ minūtē, bet līdz pirmā puslaika beigām viesi paspēja iesist vēl divus vārtus. Spēles 29′ minūtē mūsu komandā tika veiktas izmaiņas gan sastāvā, gan arī komanda nedaudz pārkārtojās un tas uzreiz nesa augļus, spēles 36′ minūtē Pāvels Baikovs vienus vārtus atspēlēja. Pie rezultāta 1:3 komandas devās pārtraukumā.

Otrā puslaika sākumā “Lielupe” spēja izveidot vēl ļoti labus momentus, taču ar laiku par sevi deva zināt nogurums, ko beigās izmantoja fiziski spēcīgāki “Komanda.LV” 1.Līgas čempionāta dalībnieki “FK Jēkabpils/JSC” futbolisti. Beigās 1:8 un kārtējo reizi zaudējam ar septiņu vārtu pārsvaru kādiem no 1.Līgas klubiem. Taču spēle nebūt nebija tik slikta un tagad jākoncentrējas 2.Līgas čempionātam, kur jau pavisam drīz pretī stāsies “FK Alberts” vienība.

Kārlis Villerušs (“FK Lielupe” galvenais treneris): Uzreiz ir redzama meistarības līmeņa starpība starp 1. un 2.Līgu. 1.Līgas spēlētāji ir fiziski spēcīgāki un arī izturības ziņā pārliecinoši pārāki par 2.Līgas komandām. Bet, jāsaka, ka kamēr mūsu spēlētāji bija vēl svaigi, tad patiešām spējām izveidot vairākus bīstamus momentus, kur nedaudz nepaveicās un rezultāts varētu būt pavisam citāds. Izvietojuma ziņā neuzminējām, tāpēc diezgan ātri nācās veikt maiņu un pārkārtot spēlētājus laukumā, jo, jāsaka, ka “Jēkabpils” futbolisti spēlēja diezgan primitīvu futbolu, un viss balstījās uz garām piespēlēm uz priekšu uzbrucējiem. Bet primitīvs nenozīmē slikts, viesu komanda ļoti labi pieturēja bumbu, un brīžiem totāli kontrolēja spēles gaitu. Bet es pateicos saviem puišiem par pašatdevi, ar šādu attieksmi mēs spēsim gūt panākumus 2.Līgas čempionātā!