Atspēlējamies, bet tomēr izstājamies no kausa

Vakar “FK Lielupe” Jūrmalā aizvadīja Latvijas kausa jaunās sezonas 1.posma spēli ar Kuldīgas “FC Nikers”. Neizmantotās vārtu gūšanas iespējas liedza mums turpināt ceļu pretī kausam.

Spēli iesākām ļoti aktīvi, uzreiz izveidojām pāris labus momentus pie pretinieku vārtiem. Mūsu spiediens turpināja augt, un momenti kļuva arvien bīstamāki, bet tad pie mūsu vārtiem notika nelaimes gadījums, Artis Kalniņš savā soda laukumā nogāza pretinieku uzbrucēju, par ko tika piešķirts 11 metru soda sitiens. Moments ļoti diskutabls, bet tiesneša lēmums bija nemainīgs. Šo iespēju pretinieki izmantoja. Nedaudz vēlāk sekoja arī otrs uzbrukums no viesu komandas, kas arī pārvērtās  vārtu ieņemšanā – 0:2. Mūsu futbolisti ar vēl lielāku sparu devās uz pretinieku vārtiem un prata atspēlēties un īsā laika posmā panākt 2:2. Tas tikai liecināja par mājinieku pārsvaru šajā spēlē. Trešos vārtus neizdevās gūt, kamēr viesi puslaika izskaņā devās savā retajā uzbrukumā un atkal par epizodes antivaroni kļuva Artis Kalniņš, no kura kājas bumba mainīja savu virzienu un ielidoja vārtos.

Otro puslaiku atkal iesākām aktīvi, izveidojām pāris bīstamus momentus, taču jau 60′ minūtē bija jūtams nogurums. Pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem veicām maiņas, laukumā laižot veco gvardi – Kārli Villerušu un Pāvelu Baikovu, taču glābt spēli neizdevās, beigās kļūdoties savā laukuma pusē, ielaižot arī piektos vārtus. Tagad jākoncentrējas līgas spēlēm.

Kārlis Villerušs (“FK Lielupe” galvenais treneris): “Ko lai pasaka? Gala rezultāts nav raksturīgs spēlei. Bijām labāki par pretiniekiem pirmajā puslaikā, turklāt krietni. Taču ielaidām muļķīgus vārtus. Strīdīga ‘pendele’, kļūda laukuma centrā un rikošets. Trīs momenti pretiniekiem un trīs vārti. Mēs varējām gūt kādus 7 vārtus pirmajā puslaikā, dažreiz pat varēja nobrīnīties, kā tā bumba nelidoja iekšā vārtos. Žēl. Puiši ļoti apbēdināti, nikni, jo paši saprot, ka šādas epizodes ir jārealizē. Otrajā puslaikā jau fiziski nosēdamies, arī pretinieki veica ļoti labas maiņas un pārņēma spēles kontroli savās rokās. Daudz spēka prasīja mums pirmais puslaiks, likām uz to akcentu, taču veiksme gan nebija mūsu sabiedrotā šodien. Apsveicu “Nikers” komandu ar uzvaru un novēlu veiksmi 2.posmā. Mums tagad jāgatavojas vēl divām 2.Līgas spēlēm. Turklāt vēl arī mūsu dublieru sastāvs uzsāk savu sezonu svētdien, tā kā mūs trīs spēles četrās dienās, kas prasīs no mums ļoti daudz spēka.”