Divas uzvaras Talsos!

Aizvadītajā sestdienā Talsos ir iesācies Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta otrās divīzijas turnīrs, kurā pirmo reizi kluba vēsturē piedalās arī “FK Lielupe” Sieviešu komanda!

“FK Lielupe” tika ielozēta D apakšgrupā kopā ar “JFA Jelgava”“FK Laidze/Talsu NSS”“FK Liepāja” un “FK Iecava” komandām. Talsos bija jācīnās ar “FK Laidze/Talsu NSS” un “FK Liepāja” komandām. Vispirms pateicoties Annas Leškovičas vārtiem un labai spēlei aizsardzībā spējām pārspēt “Talsu” komandu ar 1:0, bet vēlāk spējām pārsteigt un izcīnīt uzvaru arī pret “FK Liepāja” futbolistēm – 2:0. Vārtus guva Kristīne Zivtiņa un Marta Kāne.

Līdz ar to, ar divām uzvarām pašlaik atrodamies 1.vietā savā apakšgrupā un esam vienas uzvaras attālumā no ceturtdaļfināla. Ceturtdaļfinālā mūsu grupas uzvarētāja tiksies ar C apakšgrupas 2.vietas īpašnieci, bet savukārt 2.vieta spēlēs pret C apakšgrupas spēcīgāko komandu. Pašlaik C apakšgrupā norisinās ļoti sīva cīņa – “FK Olaine” un “SK Imanta” ir sakrājuši pa četriem punktiem, savukārt “SK Babīte” un “SK Super Nova” par trim.

Otrās kārtas spēles norisināsies šī gada 3.februārī Jelgavā. 15:40 ir gaidāma spēle pret “JFA Jelgava”, bet 17:00 tiksimies ar “FK Iecava” komandu.