Mūsu dublieru komanda turpina gatavoties 3.Līgas čempionātam

Mūsu dublieru komanda kopā ar dažiem pamatsastāva spēlētājiem vakar devās laukumā draudzības spēlē pret Anglijas komandu “Brent FC”. Tikai pašās spēles beigās angļi izrāva uzvaru.

Šī spēle bija zīmīga uzreiz vairākiem “FK Lielupe” spēlētājiem, jo šī bija pirmā spēle “Lielupe” kreklā Ivanam Širokovam, Mohamedam Huseinam, Vadimam Rogozinskim un Marekam Žolnerovičam. Tāpat šī bija pirmā spēle Adžu Thekkepuramam pēc atgriešanās komandā.

Spēle iesākās mūsu futbolistiem, pārvaldot bumbu, un diezgan pārliecinoši kontrolējot spēli, taču tad neveiksmīgs bija stūra sitiens, kad viesi atklāja rezultātu. Tam sekoja arī kļūda aizsardzībā un diezgan ātri nokļuvām iedzinējos ar 0:2. Tomēr kontrole par spēli beigu beigās atnesa augļus, vispirms Adžu Thekkepurams vienus vārtus atspēlēja, bet puslaika izskaņā Ivans Širokovs panāca 2:2.

Pārtraukumā laukumā devās vēl viens komandas debitants Ņikita Gaļilejevs, kā arī Kārlis Villerušs. Mūsu futbolisti turpināja veidot ļoti bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem, taču iekrita uz pretuzbrukumu un atkal nonāca iedzinēju lomā. Ar katru minūti “Lielupes” spiediens bija lielāks, un beigās tas deva augļus – Kārlis Villerušs izlīdzināja rezultātu – 3:3. Neilgi pēc tam Kārlis apspēlējot aizsargu un vārtsargu iedeva teicamu piespēli uz tukšiem vārtiem Adžu, taču šo iespēju mūsu Indijas leģionārs izmantot nespēja, raidot bumbu pāri vārtiem no metra attāluma. Un kā saka, neiesit tu – iesit tev, pašā spēles izskaņā ar tālsitienu angļu futbolists pārspēja Mareku Žolneroviču un panāca 4:3 savas komandas labā. Vēlreiz atspēlēties mūsu futbolistiem vairs nebija laika.

Bet komandas sniegums kopumā bija diezgan labs, kas dod cerības uz labu iznākumu pirmajā 3.Līgas spēlē. Taču pagaidām nav skaidrs, kad būs pirmā spēle, jo pavisam nesen atnāca ziņa no Rīgas Futbola federācijas, ka “FK Ādaži/SK Upesciems” atsauca savu dalību čempionātā, līdz ar to var būt izmaiņas turnīra reglamentā.