Zaudējam arī “FK Smiltene-2”

Vakar “FK Lielupe” uzņēma “FK Smiltene/BJSS-2” komandu. Viesi atbrauca uz spēli nepilnā sastāvā un aizvadīja visu spēli 10 cilvēku sastāvā, bet tas neliedza viņiem svinēt uzvaru. “FK Smiltene/BJSS-2” visu spēli nospēlēja taktiski pareizi un ļoti piesardzīgi, kamēr “FK Lielupe” pirmajā puslaikā nespēja izveidot neko bīstamu, izņemot vienu Daņilas Savicka sitienu pa pārliktni, un pat pamanījās ielaist. Pārtraukumā tika veiktas korekcijas gan taktiskā zīmējumā, gan arī tika veikta viena spēlētāju maiņa. Spēle uzreiz atdzīvojās. “Lielupe” izveidoja momentu pēc momenta, līdz beidzot izlīdzināja rezultātu spēles 65′ minūtē. Bet pēc tam negadījums pie saviem vārtiem un atkal esam iedzinējos – 1:2. Lai arī cik daudz bīstamu momentu bija izveidoti pie pretinieku vārtiem, bumba tā arī negribēja šķērsot vārtu līniju, tā vienā uzbrukumā smiltenieši trīs reizes pamanījās izsist bumbu no līnijas. Nepatīkams zaudējums un noteikti viela pārdomām, jo šodien pirmajā puslaikā redzējām, ka atkal neko nespējam izveidot, spēlējot vairākumā.

Jāatzīmē Gustafs Kalrids, Jānis Ērglis un Timurs Rakhmani, kuri aizvadīja pirmo oficiālo spēli “FK Lielupe” sastāvā.

Tagad būs neliela pauze 2.Līgas čempionātā, kuru mēs izmantosim, lai sagatavotos 22.jūnija Latvijas kausa spēlei pret “FK Jēkabpils”. Tāpat arī rezervistiem būs iespēja sevi parādīt pārbaudes spēlē nākamajās brīvdienās.

2nd-league-matchday-result-fk-smiltene2-home

Kārlis Villerušs (“FK Lielupe” galvenais treneris): Ļoti sāpīgs zaudējums. Pirmais puslaiks bija drausmīgs. Spēlētāji, zinot, ka pretinieks spēlē mazākumā, kaut kā atslāba un sāka domāt, ka šodien būs viegli, kaut arī es pirms spēles viņiem teicu, ka tā nebūs, ka tur ir ļoti labi un meistarīgi spēlētāji. Neskatoties uz to, ka viņi pārsvarā ir jauni puiši, bet Smiltenei ir diezgan laba tā jaunatne. Viņiem ir prakse arī 1.Līgā. Pirmais puslaiks šodien mūs pievīla. Ļoti labi uzsakām otro puslaiku, spiedām, beigās spējām izlīdzināt rezultātu, bet tad atkal negadījums un arī otrie zaudētie vārti. Dzīvē gādās arī tā. Būs daudz jāstrādā – priekšā ir Latvijas kausa spēle pret 1.Līgas klubu “FK Jēkabpils” un tur būs daudzreiz grūtāk nekā šodien. Šodien, principā, bija jāņem trīs punkti, bez variantiem. Nu bet gādās. Tagad jāstrādā, lai šādi rezultāti neatkārtotos.

Rūdis Rozītis (“FK Smiltene/BJSS-2 treneris): Ko es varu pateikt: izlaidumi, vakar smaga 1.Līgas spēle pret “Skonto” un šodien ieradāmies 10, jo vienkārši mums vairāk nebija cilvēcisko resursu Smiltenē šodien. Bija jāiet pašam ar klibu kāju laukumā, un džeki vienkārši nocīnījās. Darīja, ko varēja, spēlēja prastu futbolu, kādu mēs ikdienā nespēlējam, bet tas šodien deva rezultātu