Rezultatīva uzvara Salacgrīvā

“FK Lielupe” devās savā pēdējā izbraukumā ārpus Rīgas šajā sezonā. Uz Salacgrīvu aizbrauca vien 12 spēlētāji, turklāt ar vairākiem robiem sastāvā. Bet mūsu futbolisti ar Agri Glaudānu, Dāvi Mārci Valmieru un Robertu Kazakeviču priekšgalā uzdevumu izpildīja – beidzot no Salacgrīvas tika aizvesti trīs punkti.

Pirmais puslaiks iesākās neveiksmīgi, “FK Salacgrīva” pirmā puslaika otrajā pusē 5 minūšu laikā spēja gūt uzreiz divus vārtus, taču pēc tam, pateicoties Ruslana Aleksejeva aktīvai darbībai, viens no “Salacgrīvas” aizsargiem raidīja bumbu savos vārtos. Un minūti līdz pirmā puslaika beigām Dāvis Mārcis Valmiers panāca 2:2.

Otrajā puslaikā, spēles 59′ minūtē, Pāvels Baikovs, kurš šoreiz izveda komandu ar kapteiņa apsēju, panāca 3:2 “Lielupes” labā. Nedaudz vēlāk Artis Kalniņš panāca jau 4:2. Neilgi pēc tam “Salacgrīva” vienus vārtus atspēlēja, bet Agris Glaudāns spēles izskaņā guva vēl divus vārtus. Spēle beidzās ar uzvaru 6:4, un turnīra tabulā esam apsteiguši “SK Cēsis”. Lai noslēgtu čempionātu 6.vietā ir nepieciešams izcīnīt uzvaru sezonas pēdējā spēlē pret “Riga United F.C.” šajā ceturtdienā.

Romāns Kaplāns (“FK Lielupe” spēlētājs): “Šī uzvara – ir uzvara uz klases, turklāt ne visas komandas, bet tieši atsevišķu spēlētāju, kuru šodien bija rīs: Agris, Dāvis un Roberts Kazakevičs. Visus saturīgus uzbrukumus, tā vai citādi, visi seši vārtu guvumi, tika izveidoti pateicoties viņu individuālām spējām un labai sadarbībai savā starpā. Vieni no vārtiem bija brīnišķīgi: Agris pretinieku soda laukuma tuvumā apspēlēja vairākus pretiniekus un sita tieši zem pārliktņa, gandrīz devītniekā, bumbai ielidojot vārtos no pārliktņa. Uzvara šajā spēlē tika izcīnīta arī pateicoties tam, ka kopējā mūsu uzbrukuma rezultativitāte ir pārspējusi mūsu aizsardzības neveiksmīgās darbība, precīzāk, manas neveiksmīgas darbības, es aizvadīju ļoti neveiksmīgu spēli, daudz kļūdu izvēloties pozīciju, zaudēju daudz divcīņu. Šeit ir jāpiemin un jāpateicas arī centrālajam aizsargam Mārtiņam Auziņam, kurš vairākkārt šādās epizodēs bija blakus un novirzīja briesmas no mūsu vārtiem. Atsevišķi izcelt gribas Arti Kalniņu, kurš šoreiz laukumā devās nepierastā ampluā – balsta pussarga lomā. Viņš guva vārtus un bija ļoti labs laukuma vidū, uzvarot vairumā divcīņu un palīdzot aizsardzībai.