fbpx

Atpakaļ no atvaļinājuma

Šī būs pirmā spēle bez mūsu itāļu maestro Sebastiano Comotto. Vai tas stipri ietekmēs spēli? Kā arī otra intriga ir saistīta ar mūsu rezultatīvāko spēlētāju Ruslanu Aleksejevu - vai viņš turpinās sist golus pretinieku vārtos arī šodien? Foto - Marija Voronova
Šodien daudz kas būs atkarīgs no Daniela Didenko. Ticam tev, Dida!

Šodien beidzot mūsu kalendārā ir ieplānota 2.Līgas čempionāta spēle. Pasaules kauss ir aiz muguras un ir laiks mūsu pirmajai komandai atgriezties laukumā. Savu līdz šim pēdējo spēli aizvadījām vairāk nekā mēnesi atpakaļ, 10.jūnijā, kad ar 5:1 pārspējām čempionāta līdervienību “DSVK Traktors” komandu. Šajā pauzē laukumā devās vien mūsu dublieru komanda. Šodien mūsu futbolisti dodas uz Pļaviņām, lai pierādītu, ka šī garā pauze sniedza iespēju cītīgāk sagatavoties otrajai čempionāta daļai.

“FK Pļaviņas DM” komanda pagājušajā sestdienā ar 7:1 pārspēja “FK Salacgrīva” komandu, savukārt vēl nedēļu iepriekš atzina “FK Alberts” pārākumu ar 2:5. Kas interesanti, šī būs pirmā mājas spēle “Pļaviņu” komandai, un noteikti, tās spēlētājiem tā būs divkārša motivācija – iepriecināt savus līdzjutējus. “FK Lielupe” komandai šis būs nu jau ceturtais izbraukums. Trīs iepriekšējās izbraukuma spēlēs “Lielupe” spēja izcīnīt tikai vienu punktu. Mūsu iepriekšējā savstarpējā spēle pirmajā aplī Rīgā noslēdzās ar 2:7. Šoreiz jārevanšējas.

Runājot par sastāvu, tad jāsaka, ka visai liels spēlētāju skaits nevarēs šoreiz palīdzēt komandai. N0 traumēto skaita var savākt pilnvērtīgu sastāvu. Mūsu futbolistiem šodien būs grūts, bet pilnīgi noteikti ne neiespējams uzdevums – atvest pirmos trīs punktus no izbraukuma spēlēm.

Spēles sākums plkst. 16:00 Gostiņu stadionā.

#ticamkomandā