Atkal pārspējam savu rekordu

Vieglā treniņu režīmā, bez vairākiem komandas līderiem, aizsardzības centrā izmēģinot jaunu saikni, bet vārtos debitējot aizsargam Mārtiņam Auziņam, komanda ir spējusi ne tikai gūt trīs punktus spēlē pret “SK Cēsis”, bet arī izcīnīt lielāko uzvaru komandas vēsturē, gūstot astoņus vārtus.

Ir bijis zināms par “SK Cēsis” problēmām, viņiem stipri izmainījās sastāvs, bet tik un tā, neskatoties uz to visu, turklāt šo spēli izlaižot vairākiem pamatsastāva spēlētājiem, “FK Lielupe” laukumā devās ļoti motivēta. Tas bija redzams pirmajos uzbrukumos, kad rezultāts varēja tikt atklāts jau pirmajās spēles minūtēs. Ilgi līdz tam tomēr nebija jāgaida – jau 5′ minūtēm pēc Andreja Ivanova centrējuma “Cēsu” aizsargs novirzīja bumbu savos vārtos, bet jau nākamajās trīs minūtēs rezultāts kļuva 3:0. Ar vārtu guvumiem atzīmējās Agris Glaudāns un Daņila Savicks. Viesiem neizdevās aizķerties aiz bumbas, un spēli pilnīgi kontrolēja “Lielupes” futbolisti, veidojot ļoti bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem. Līdz tā sauktajai ūdens pauzei rezultāts kļuva 5:0, savukārt līdz pārtraukumam izdevās gūt arī sestos vārtus, atkārtojot iepriekšējās lielākās uzvaras rezultātu.

Pēc pārtraukuma, “Lielupe” turpināja kontrolēt spēles gaitu. Izdevās gūt vēl divus vārtus, Agris Glaudāns visā spēlē atzīmējās ar veseliem četriem vārtu guvumiem. Jāatzīmē, ka otrajā puslaikā viesu komandai izdevās izveidot dažus uzbrukumus, taču Mārtiņš Auziņš bija drošs vārtos. Neskatoties uz to, ka spēles pēdējās 20 minūtes aizvadījām mazākumā, jo, izmantojot visas iespējamās maiņas, Mohameds Husseins guva savainojumu un nespēja turpināt spēli, “Lielupe” turpināja kontrolēt spēli. Mohamedam tika diagnosticēts saišu sastiepums, kura dēļ būs jāizlaiž vismaz mēnesis. Klubs novēl Mohamedam visātrāko izveseļošanos.

Līdz ar to “FK Lielupe” vienas sezonas laikā divreiz laboja rekordu, vispirms uzvarot “FK Valka” komandu ar 6:0, un tagad “SK Cēsis” ar 8:0. Nākamā spēle būs tieši ar “FK Valka”.

Kārlis Villerušs (“FK Lielupe” galvenais treneris): “Gaidīju lielāku pretestību no “SK Cēsis” puses. Zināju, ka viņiem ir notikušas lielas izmaiņas, bet tik un tā, negaidīju, ka būs tik viegla spēle. Mums pat treniņos spēlē ciešāk. Interesanti, kāds rezultāts būtu, ja uz šo spēli mēs izietu optimālajā sastāvā. Slikti, ka zaudējām Mo, mums jau tā ir traumu epidēmija, un zaudēt Mo uz izšķirošajām spēlēm ir ļoti sāpīgi. Tagad jāgatavojas spēlei Valkā. Jāaizmirst, pirmā apļa spēle un jāgatavojas tam, ka “Valka” noteikti centīsies revanšēties. Vēl nezinu, kādā sastāvā dosimies uz Valku, vēl jo vairāk, visticamāk būs jāpārceļ sestdienas 3.Līgas spēle, jo tiešām ļoti daudz traumēto, un vēl, noteikti kāds vēl arī netiks uz spēli, tad pavisam būs grūti.